Toote kategooria
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Õhuliini Monorail Blast masinad

Õhuliini Monorail Blast masinad sobib peamiselt suurte detailide partii. Struktuurne vormilt üldiselt võib jagada Q38 seeria järgi, tavapärase peatamise ahel s Q48 seeria

Features

Õhuliini Monorail Blast masinad sobib peamiselt suurte detailide partii. Struktuurne vormilt üldiselt võib jagada Q38 seeria tüübi, Q48 seeria tavapärase peatamise keti samm-tüüpi, Q58 seeria virnastamine kett kategooria järgi. Selle tööpõhimõte on töötada keti pidevaks tööks, panna push tüüp tooriku edasitoimetamiseks peatamise kett kogunemine samm joosta või kasutada advanced, tooriku laadimine ja mahalaadimine ja lõhkamise vöönd vastavalt peatatud olekusse, fixed-point laadimise ja fixed-point lõhketöö protsessi vastavalt eri ühepunktipritse tõste kaalu 50 ~ 2000 kg ja kõrge tootlikkus usaldusväärne toimimine , ohtralt erinevat tüüpi lihtne rippuvad detailide puhastamise, näiteks mootori plokk on väga kohaldatav. Silindripea, motor shell, käik, mootorratta mootori shell, vedur konksu saba raami kokkupanek, kandevankri komponendid, riistvara vahend shell koos puhastamise mõju. Pump on auto, traktori, diisel mootor, mootor, valve jne ideaalne. Üldiselt võivad olla konstrueeritud vastavalt kasutaja toote nõuetele.

Õhuliini Monorail Blast masinad mobiilne kett jagatud pidev liik, samm liik, toote väljalaske tüübi. Sobib väike Malmvalandid terasest valandid, sepistamise ja tembeldamiseks blast puhastamine, eriti sobiv sepis, valamise puhastamine, lõhkamine masin shot on tondihobulaste multi väikestes kogustes Malmvalandid, terasest valandid pindade puhastamiseks, tulistas lõhketööd ja sepistamise ja terase tugevdava Overhead Monorail Blast masinad, näiteks silindripea pluss puhastamise mõju nagu motor kest. Eemaldada kleepuv liiv pinnal tooriku, rooste, oksiid naha, mustuse, pind on metalli värvi, kõrvaldada sisemisi stressi, töödeldavat detaili väsimus vastupidavust parandada, suurendada haardumist ja värvi maali etteandeseadis ja lõppkokkuvõttes pinna ja sisemise kvaliteedi parandamiseks. Õhuliini Monorail Blast masinad eesmärk ja võib parandada mehaanilised tooted ja metallist korrosioonikindluse ja parandada anti väsimus tulemuslikkuse terasest, pikendavad eluiga; terase pinna optimeerimine töödelda riik, et täiesti puhas. Vedrustuse tüüp tulistas lõhkamise puhastamise masin on auto, traktorid, diisel mootor, mootor, ventiilid ja nii edasi tootmisharu ideaalseks valikuks.

Õhuliini Monorail Blast masinad on omamoodi ühesuunaline kontaktvõrgu pideva Shotblast puhastamise seadmestik, vaid staatiline tooriku peale- ja mahalaadimine, automaatne, transportimise ja positsioneerimine, rotatsiooni etteandeseadis. Masin võtab vastu tavapäraste lõhketöö elektrilise kontrolli, pidevtoimelise kiiruse reguleerimise. Tooriku edasitoimetamiseks pala sobib suure mahu, valatud terasest, malmist ja keevitus kõiki blast puhastamine tooteti rippus tüüp tooriku tükki. Blast puhastamine, saab mitte ainult pinna rooste eemaldada, puhastada keevitus räbu struktuuri, saab ka kõrvaldada keevitus stress, väsimus tugevuse parandamiseks, suurendada haardumist ja värvi maali etteandeseadis ja lõpptulemusena parandavad kogu pind etteandeseadis ja sisemise kvaliteedi. Laialt kasutusel metallurgia, nafta, keemia, masinate ja muu tööstus.

Õhuliini Monorail Blast masinad omadused

Üks masin on arenenud disain, mõistliku struktuur usaldusväärset, kõrge tootmise efektiivsuse omadused.

Kahe, Jäämasina PLC elektriline juhtimisseade abi, mürsk control gate ja kohaletoimetamise mürsk ja muude vigade avastamise automaatse kontrolli, nii, et on kõrge tootlikkus, hea töökindlus ja automaatika täielikumat omadusi ja nii edasi saavutamiseks.

Kolm, shot lõhketöö koda korpus on valmistatud terasest, keevitatud teraspleki ja kasti kirjuta struktuur, millel on suur jõud ja vibreeri. Lõhkamise koda eemalepaiskumine hotspot shield shot võtab vastu ZGMn13 kilp ja kulumist, kuulikindel pill vastu jõudlus on oluliselt paranenud, eluiga võib ulatuda üle 17000 tundi.

Neli, tolmu eemaldamise süsteem võtab vastu kõige arenenum impulsi tüüpi anti - tolmu koguja, tolmueemalduse tänapäeva keskkonnakaitse nõuetele.

Viie, millel on suurem turu säilitamine, suures koguses shot, lõhketööd, Q034z15 kõrge eemalepaiskumine kiirus Konsoolraamistik tsentrifugaal peen, mis moodustavad seade, oluliselt parandada puhastamise tõhusust ja tööjõu tootlikkus ning tagada puhastamise mõju. Mürsu sümmeetriline paigutus, teha tööd, olla põhjalikum pehme viskav mõju, et saavutada ideaalne puhastamise mõju ja tagada, et töödeldavat detaili ei saa deformeerunud. Näitlejate ja teine bullet parandamiseks kasutusastmest kaadrid, nii et katsekeha katta ühtse tagasilöögi.

Kuus, töö tükis vedaja gantry struktuuri, saate tagada, et etteandeseadis kontaktvõrgu peatamise ilma takistus pidev vaba konveieri maksimaalne vastavad puhastamise nõuded ja kasutamisohutust tooriku.

Seitse, eraldaja võtab vastu täis kardin tüüpi eraldaja, eraldamine on hea. Pill, räbu ja tolmu efektiivsus jõuab 99%.

Kaheksa, kõrgetasemeliste kolm tasandil kaitse tihendus, pitser efekt on hea.

Üheksa, tooriku edasitoimetamiseks samm-sammult läbi liik, kasutajate saate vastavalt oma nõuetele eri tooriku meelevaldselt reguleerida lõhketöö puhastamine aega kontrollida tootlikkus ja kvaliteet puhastamist. Töödeldavat detaili saab pidev laadimine, topelt station shot lõhkamise, puhastamiseks ja tühjenemine. Salvestada kasutaja salvestada palju tööjõudu, füüsilist jõudu, eelnevalt ehituse periood, energiakulu.

Kümme, konks kõndimine tank vastu arenenud paindlik teras südamiku kummilina, nailonharjaga, gaasi kontrolli rolltop kolme klassi ukse sulgemiseks, hea sulgemise mõju


Hot Tags: õhuliini monorail blast masinad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, uusim ja kõrge kvaliteediga tooted
Seonduvad tooted
E-mail to us
Toote kategooria
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MACHINE INC.