Toote kategooria
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Robot Gripper

Robot Gripper

DM robot blast machineApplication DM robot blast masin on mõeldud automaatselt puhastada mootori silinder, silindri kate, sisselasketorustik, käigukast ja muud raske saab olema puhas valandite,

Features

DM robot blast masin


Taotlus

DM robot blast masin on projekteeritud automaatselt puhastada mootor silindri, silindri cover, sisselasketorustik, käigukast ja muud raske olla puhas valandite kasutamist kooskõlas riidepuu blast kohapeal, üks toores puhastamiseks, teine detail puhastamiseks nii avaldada parim seadmete energiatõhususe ja blast kvaliteedi parandamiseks, madalama lööklaine kell, saavutada casting puhas automatism.


Töötab režiimis

DM robot blast masin on jaotatud ühest ja double station, kui valandite sõlmida masina laadimisala masin hakkab täis automatism lööklaine. Double jaama robot vahelt casting siis pööre 180 ° siis casting jõuab iseenesliku casting Pööra automaatselt robot telje keskele, mööda ja ka puhas valandite vastavalt etteantud programm. Seejärel lülitage vastas 180°, pane puhastatud valandite tagasi laadimisala, algab uus casting puhastamine tsükkel.


Seadme funktsioon

Peale- ja mahalaadimise täielikult automaatselt juhitava

Robot pole vaja mingeid erilisi seadistada, saab igasuguseid mõõt ja kuju valandite vahelt ja puhastada neid.

Kõrge taseme kujundus, ruumi kokkuhoiu paigutus

Kooskõlas kõik masinad täis automatism jõuda.

Parim energia ja tulistas kasutamist, vähendada

Robot programmeeritav disain saavutada üksikasjalikud puhastamine spetsiaalsetes kohtades.


Kõrge tõhusust ja täpsust blast ratta

Blast sild on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja max energiakasutus on kõrge paindlikkuse, ratta saab pöörata teises suunas, selle kohaldamist pikendada max palgaastmele. Tulistas maht saab reguleerida operatsiooni paneeli. Shot on mehaaniliselt eelne kiirendada, siis järjekindlalt vool veab blast ratta nii tagab drive mootor on parim energia kasutamine. Suure kulumise osad materjal tagab blast ratas pikk eluiga, ainulaadne disain muudab osad kergesti ja operatiivselt välja vahetada.

Hot Tags: Robot Gripper, Shot lõhkamise masin, Hiina Shot lõhkamise kohapeal, Shot lõhkamise masina tootja, Shot lõhkamise masina tarnija, tulistas lõhkamise Masinatehas, uusim ja kõrge kvaliteediga tooted
Seonduvad tooted
E-mail to us
Toote kategooria
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MACHINE INC.